Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

MUT PALAS DÜĞÜN VE DAVET SALONLARI 

       Balikesir'in en iddalı ve eşsiz mimarisine sahip salonlarımızda VRF klima ve havalandırma sistemleri ile hem sizlere hem de misafirlerinize yaz, kış; en iyi, en kaliteli ve fiyat olarak en cazip hizmeti sunuyoruz. Hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.
750-1000 kişilik Elmas Salonumuz, 250-350 kişilik Yakut Salonumuzda tüm düğün, sünnet, kına, toplantı ve iftar gibi özel günlerinizde sizlerle beraberiz.
Ek Hizmetlerimiz
- Susurluk'umuzun en iyi ses ve ışık sistemlerine sahip salonumuzda Profesyonel orkestramız Sebahattin Şakar ve Televole ekibimizin zengin şarkı ve müzik repertuvarları ile sizlere hizmet veriyoruz.
- LED Ekranda canlı yayın hizmetimizle düğünlerde fark yaratıyor; toplantılarda ise olmazsa olmaz bir eksiği tamamlıyoruz.
- Profesyonel fotoğraf ekibimiz ile en kaliteli fotoğrafları sizlere sunarken Full HD video kayıdımızla özel günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz. VİP araç ile gittiğimiz dış çekimlerimizde ömür boyu evinizin en güzel köşesinde saklıyacağınız fotoğrafları yalnızca 700 TL den başlayan fiyatlar ile çekiyoruz...
- Düğün, Sünnet, Kına, Nişan ve toplantı gibi tüm özel günlerinizi salonlarımızda olsun olmasın sizler için en ince ayrıntısına kadar organize ediyoruz. 
- Salonumuzda son derece şık ve sizler için özel tasarladığımız, kendi makyaj ve kuaför alanına sahip, geniş ve ferah gelin damat odamızdan çıkarken; giriş yolumuz olan ışıklı merdivenlerimizden inecek; misafirlerinizin dikkatli bakışları eşliğinde onları selamlayarak en unutulmaz girişi yapacaksınız.
Bu muhteşem deneyimleri en güzel günlerinizde bizlerle birlikte yaşamak için 2020 rezervasyonlarımız hızla devam ediyor. Sizde vaktinde yerinizi ayırtmak ve detaylı bilgileri öğrenerek salonlarımızı gezmek için bizlere ulaşın.
Sezon: 02/04/2020--31/10/2020
Sezon Dışı:31/10/2020-- 31/12/2020
İletişim Telefonları:
0539 826 85 46


Mut Palas Adres: Orta Mh. 110 Sk. No:4 (Mut Otel Yanı) Susurluk/ BALIKESİR 
Mut-lu Gün Fotoğrafçılık ve Organizasyon Dükkan Adres: Orta Mah. Ertan Sertan Soylu Cad. No:6/A (Mut Otel Altı) Susurluk/ BALIKESİR

                                                                                               MUT MİMARLIK İNŞAAT OTELCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ                                                                                                           TEL: 0(539)826 85 46       MAİL: mutpalas@gmail.com          WEB SİTE:www.mutpalas.com  

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014